آخرین مهلت ارسال مقاله به پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت تمدید شد

r_26_150407202353

با توجه به درخواست و استقبال چشم‌گیر اساتید، دانشجویان، محققان و پژوهشگران از پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت، دبیرخانه کنفرانس مهلت ارسال مقاله را تا تاریخ ۱۹مهرماه ۱۳۹۵، تمدید کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی کنفرانس، دکتر عباس سقایی، دبیر کمیته علمی کنفرانس ضمن قدردانی از کلیه محققین و پژوهشگران گرامی که دستاوردهای علمی خود را به صورت مقاله به این کمیته ارسال نموده اند، اعلام کرد با توجه به مهلت ارسال ارائه مقاله به دبیرخانه کنفرانس ، نتایج داوری مقالات حداکثر تا تاریخ ۲۴مهرماه ۱۳۹۵ از طریق سایت کنفرانس اعلام خواهد شد.
با توجه به زمان پیش بینی شده جهت ارسال مقاله، از تمامی اساتید، دانشجویان، محققان و پژوهشگران درخواست می شود به منظور جلوگیری از تراکم مقالات در روزهای پایانی و سهولت در انجام امور داوری، هر چه سریعتر نسبت به ارسال مقاله خود اقدام نمایند.
از آنجا که موضوع موضوع محوری کنفرانس “نهضت کیفیت – موفقیت پایدار – رقابت پذیری” با هدف کمک به تدوین راهبرد ملی کیفیت انتخاب شده است، مقالات ارسالی می بایست مرتبط با این موضوع یا محورهای اصلی آن که به شرح زیرمی باشد انتخاب گردد:
– کنترل فرآیند آماری
– طراحی آزمایش ها
– داده کاوی و کیفیت
– مهندسی آماری
– رویکرد های نوین حل مسئله
– قابلیت اطمینان
– مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی
– اندازه شناسی و عدم قطعیت
– کیفیت در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی
– کیفیت در صنعت ساختمان
– کیفیت در بهداشت و درمان
– کیفیت در صنعت بیمه و بانکداری
– کیفیت در صنایع غذایی
– کیفیت در خدمات عمومی و دولتی
– کیفیت در آموزش
– کیفیت در زنجیره تامین و حمل و نقل
– کیفیت در اخلاق و مسائل اجتماعی
– خلاقیت و نوآوری
– روش های مهندسی هزینه و تولید ناب
– بهره وری و کیفیت
– رویکرد های بهبود کیفیت توسط طراحی
– مدیریت ریسک
– کیفیت و حقوق مصرف کنندگان
– موفقیت پایدار سازمان
– راهبرد ملی کیفیت
– استانداردسازی و کیفیت
– کیفیت و ایمنی
– کیفیت و رقابت پذیری پایدار

علاقمندان می توانند جهت ارسال مقاله و کسب هرگونه اطلاعات مورد نیاز به وب سایت www.qmconf.com مراجعه و یا با شماره تلفن های ۴-۸۸۱۰۱۱۹۲ تماس حاصل نمایند.
خاطرنشان می شود، پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت در روزهای ۹ لغایت ۱۰آبان ماه ۱۳۹۵ توسط انجمن مدیریت کیفیت ایران، در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

Related posts